keyboard_capslock

0 (505) 653 09 93

Hunat Mahallesi, Form Avm Karşısı, Kocatürk Sk. No: 7/E, 38110 Melikgazi/Kayseri
Kayseri Su Arıtma Satışı : Kayseri Su Arıtma | Kayseri Su Arıtma Cihazı 05424563538

SU ARITMA SATIŞI 
Günde ortalama 100 - 200 litre arıtılmış ve her zaman aynı kalitede su temin eder. Ev su arıtma tankı sayesinde 12 litre su depolayabilir. 0,0009 mikron membran filtresi sayesinde hem kimyasal hem de mikrobiyolojik arıtım gerçekleştirir. Kayseri ev su arıtma filtremiz %100 doğal mineraller ile suyunuza 8 - 8,5 pH verir.  Suyun sağlık açısından son derece yararlı olduğu bir çok bilimsel makalede konu olmuştur. Nano Fiber su arıtma teknolojisi dünyadaki en yeni filtrasyon yöntemidir. Genel olarak, Nano Fiber filtreler su arıtma cihazları ve ev ana giriş su arıtma sistemlerinde kullanılır.

Kayseri Su Arıtma Satışı yapan firmamız binlerce aileyi ürün sahibi yapmıştır.Su arıtma cihazı kullanan müşterilerinin memnuniyeti ve tavsiyeleri ile yeni ailelere ulaşarak yeni su arıtma satışı yapmaya da devam etmektedir.

Su arıtma satışı yapan firmamız ürün almak isteyen herkese ödeme kolaylıkları saglamakta her bütçeye uygun taksit planı sunmaktadır.Kayseri su arıtma satışı hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz adresimizde siz degerli müşterilerimizi bekliyor olacagız.


PAYLAŞ

PAYLAŞ

PAYLAŞ