keyboard_capslock

0 (505) 653 09 93

Hunat Mahallesi, Form Avm Karşısı, Kocatürk Sk. No: 7/E, 38110 Melikgazi/Kayseri
Kayseri Okul Ve Resmi Daireler İçin Su Arıtma Sistemleri : Kayseri Su Arıtma | Kayseri Su Arıtma Cihazı 05424563538

KAYSERİ OKUL TİPİ SU ARITMA SİSTEMLERİ

Kayseri Su Arıtma olarak,Okullarda ve Resmi dairelerimizde kullanılmak için tasarlanmış yeni model cihazlarımız sayesinde geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın tertemiz bir su içmesine yardımcı oluyoruz bunun için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.Özellikle okullarda ögrencilerin ve ögretmenlerimizin sağlığı açısından okul içme suyu arıtma cihazı kullanılmalıdır.Damacana su kullanılan kısımlarda Kayseri Su Arıtma maliyet yönünden çok ciddi avantajlar sunuyor,hepsinden önemlisi,Plastiğin içerisinde bulunan ve Kanser oluşumunda çok etkili olan BİSFENOL-A denen kimyasal maddeden uzak kalmanızı sağlayarak,sağlıklı bir yaşam sunuyoruz.

İçilen kirli Suyun insanların çekmiş olduğu hastalıklarda %80 etkisi olduğunu Dünya Sağlık Örgütü tarafından açıklanan bir gerçektir.Öyleyse tertemiz bir su içerek birçok sağlık problemimizi de rahatlatabildiğimiz bir gerçektir. Bu konuda sizlere yardımcı olarak,çocuklarımızın ve çalışma arkadaşlarınızın tertemiz bir SU içmelerini sağlayabiliriz.Bu konu ile alakalı tek yapmanız gereken Kayseri Su Arıtma ile iletişime geçmenizdir.

Kurumunuzda saglıklı, kaliteli, temiz ve ekonomik su kullanımı ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, Kayseri Su Arıtma firmasından ücretsiz keşif ve tanıtım talebinde bulunabilirsiniz.

KAYSERİ OKUL TİPİ ARITMALI SOGUK SU SEBİLİ

Okullarda su arıtma için kullanılan yöntemler iki türlüdür. Genel olarak kayseri merkezi su arıtma sistemi okul ana girişine kurularak tüm okul oradan beslenir. Katlara da paslanmaz su sebilleri konularak kullanıcıların oralardan içmesi sağlanır. Bu sayede tüm okulun içme suyu buralardan karşılanmış olur.

Diğer bir yöntem ise Sınıf bulunan tüm katlara hat çekilerek veya da su ve giderlerin yakın olduğu bölümler su arıtma sebiller takılmasıdır. Bu orta öğrenim ve daha üstü için ideal bir seçenek olsa da anaokulu ve ilk öğretim için pek önermediğimiz yöntemdir. Çünkü küçük çocuklar kullanıma pek fazla dikkat etmemektedirler. Bu da konulan su arıtma sebillerinde sürekli arızaya sebep olmaktadır. Genel olarak Kaliteli okullar ve kolejlerin tercih ettiği bir yöntemdir. Bu sayede her kata konulan sebil aracılığı ile kullanıma sunulan cihazlar temiz su ihtiyacını karşılamaktadırlar. Kayseri okul tipi su arıtma sebili genel olarak diğer sistemlere göre daha maliyetli olmaktadır. Şuan ki yeni yapılan okul projelerinde sisteme su arıtma kurulumu da dahil edilmiştir. Bu sistem sayesinde her kata yapım esnasında yeni bir hat çekilerek su arıtma için yer bırakılmaktadır. Kayseri okul su arıtma cihazları özenle seçilerek takibi yapılması gereken parçalardandır. Daha önce bir çok okul ve kolejin Su arıtma sisteminin proje ve tasarımını yapan firmamız size bu konuda destek olmaya hazırdır. Su arıtma ile alakalı her türlü bilgi ve soru için firmamıza danışabilir destek isteyebilirsiniz.


PAYLAŞ

PAYLAŞ

PAYLAŞ