keyboard_capslock

0 (505) 653 09 93

Hunat Mahallesi, Form Avm Karşısı, Kocatürk Sk. No: 7/E, 38110 Melikgazi/Kayseri
İhlas Su Arıtma Servisi : Kayseri Su Arıtma | Kayseri Su Arıtma Cihazı 05424563538

İHLAS SU ARITMA SERVİSİ

Kayseri ihlas su arıtma servisi sektörün önde gelen su arıtma markalarındandır. Bir çok modeli bulunan ve bu ürünler evlerin haricinde  işyerlerinde de kullanılmak üzere değişik kapasitelerde de üretilerek hizmete sunulmuştur.

Kayseri ihlas su arıtma servisi ihlas su arıtma modeli genel olarak 5 aşamalı filtre özelliğine sahip bir cihazdır. Ancak teknoloji ile birlikte filtre sayısı da artmıştır. Bu sayılar opsiyonel olarak değişmektedir. Arıtma cihazlarının genel olarak filtrelerinin belirli aralıklar ile değişmesi gerekmektedir.

6 Aylık  ve  yıllık bakımları bulunan bu cihazların gerekli zamanlarda  bakımlarının yapılmaması halinde kalitesiz su ve çalışma aksanlarında bozukluklara neden olur.

Firmamız Kayseri ihlas su arıtma servisi hizmet vererek  birçok marka ve modelin yedek parçalarını bünyesinde bulundurarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Güvenli ve kaliteli su içmek için bakım yaptırmayı ihmal ettirmeyiniz. Aklınıza takılan soru veya önerileriniz için Kayseri ihlas su arıtma servisi firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.


PAYLAŞ

PAYLAŞ

PAYLAŞ